The School - jazyková škola

Informace o nás

The School je malá jazyková škola založená v létě roku 2009 v Českém Krumlově. Naši studenti se ve skupinových nebo individuálních kurzech učí především jazyku anglickému, ale také českému, španělskému, italskému, francouzskému, německému, maďarskému a ruskému. Zabýváme se též výukou firemní, kdy naši lektoři dochází do sídla společností, a výukou přes internet. Vedle kvalifikovaných a zkušených českých lektorů zde působí i rodilí mluvčí. Pro zvýšení efektivity výuky provozujeme pouze kurzy o maximálním počtu 6 studentů, máme multimediálně vybavenou učebnu a aplikujeme moderní a komunikativní přístup k výuce. V současné době registrujeme 14 individuálních a skupinových veřejných kurzů.

Naši studenti

Našimi studenty jsou lidé všech věkových kategorií a profesí, kteří mají z různých důvodů zájem o zvýšení své cizojazyčné kompetence. Neváhejte se stát jedněmi z nich.

Historie projektu

The School je v zásadě založena na základě poptávky manželů Lewisových (jazyková škola LinguaLINK) po učiteli, který by převzal jejich studenty a kurzy, když v červenci roku 2009 odchází z Českého Krumlova do Prahy. Studentů se ujímá Tomáš Nejedlý, který se naopak právě z Prahy do Krumlova přistěhoval. Více informací o jeho profesní historii najdete v oddělení Profil.

Vyhledávání

Kontakt

The School třída Míru 144
381 01 Český Krumlov - Latrán
Česká republika
+420 777 812 788

 Průvodcovské služby  

 

Dárkový poukaz